Dodatki i rodzaje pikowań

Poniżej znajduje się lista dodatków oraz poszczególne wzory pików, jakie możemy zastosować przy produkcji krzeseł, fotelików, hokerów, ławek, loży, mebli stylizowanych oraz ścian tapicerowanych. Kolekcja ta dedykowana jest dla wszystkich klientów, którzy cenią sobie nie tylko funkcjonalność i wygodę mebli, ale także ich elegancję. Zróżnicowanie poniższych dodatków pozwala na ich dopasowanie do praktycznie każdego wnętrza - bez względu na to czy jest to salon, restauracja, sypialnia lub hotel. To nowoczesny wymiar piękna dostępny w postaci płytkiego lub głębokiego pikowania, stylowych guzików, kryształków, pikowania w romby lub w kwadraty, lamówek, kołatek oraz pinezek. Powiedz nam, jakie są Twoje oczekiwania, a wykonamy jedyny w swoim rodzaju mebel tylko dla Ciebie. Stwórz z MeblujemyDOM nowoczesny design Twojego pomieszczenia.

 

RODZAJE PIKOWANIA

(DLA WYBRANYCH MODELI: PIK KARO, PIK KARO Z GUZIKAMI, PIK KARO Z KRYSZTAŁKAMI, 2-PIK KWADRAT, 4-PIK KWADRAT)

 

 

Pikowanie karo bez guzików Pikowanie karo z guzikami  Pikowanie karo z kryształkami  Pikowanie 2-pik kwadrat  Pikowanie 4-pik kwadrat

 


DODATKI DO MEBLI

(NOGI LUDWIK, OPARCIE LUDWIK, WAŁEK, LAMÓWKA, TAŚMA PINEZKOWA, KOŁATKA)

 

 

Nogi ludwik     Oparcie ludwik     Wałek

Lamówka     Taśma pinezkowa     Kołatka

 

Powyższe przykłady to tylko część stosowanych przez nas rozwiązań. Na zamówienie wykonujemy niestandardowe łączenia materiałów oraz przeszycia kolorowymi nićmi na sofach, fotelach, pufach oraz krzesłach. Jeśli zatem szukasz oryginalnej stylistyki i chcesz dokonać wyceny przedstawionych dodatków do mebli tapicerowanych, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta pod nr tel. +48 500 690 691. Z nami możesz stworzyć niepowtarzalne meble - dokładnie takie, jakie sobie wymarzysz.

Zaufane Opinie IdoSell
4.88 / 5.00 101 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-03-13
Zamawiałam poduchę na ławkę do przedpokoju. Zamówienie dotarło szybciej niż oczekiwałam. Poducha super! Świetnej jakości materiał i bardzo dobrze uszyta. Mogę szczerze polecić firmę! Pewnie jeszcze wrócę z kolejnym zamówieniem!
2023-08-26
firma rzetelna, wykonanie na najwyższym poziomie
pixelpixelpixelpixel