Sposoby płatności

Klienci dokonujący zakupów w naszym sklepie mają możliwość skorzystania z różnych sposobów płatności za towary. Wszystkie dostępne formy to bezpieczne kanały płatności. Akceptujemy m.in. pobranie przy odbiorze, szybkie płatności online, karty kredytowe, przelewy elektroniczne oraz zakupy na raty. Oferowane przez MeblujemyDOM.pl płatności to wygodne metody, które pozwalają na sfinalizowanie transakcji bez wychodzenia z domu.

Składając zamówienie online poprzez koszyk sklepu lub kupując na aukcji, Klient zostanie poproszony o wybór preferowanego sposobu rozliczenia. Z pełnej listy oferowanych kanałów należy wybrać jedną formę. Można także zaznaczyć opcję "zapłacę później" i powrócić do płatności za zamówienie w późniejszym czasie. W przypadku zamówień mailowych lub telefonicznych oferujemy zaliczkę, przelew lub pobranie przy odbiorze.

Honorujemy następujące formy płatności:

1. Przelew - po złożeniu zamówienia otrzymasz na swój adres e-mail informację z danymi do wykonania przelewu. Po zaksięgowaniu wpłaty Twoje zamówienie otrzyma status "realizowane". Dane do wykonania przelewu znajdziesz także tutaj. Pamiętaj, że w tytule wpłaty należy podać tylko numer zamówienia.

2. Zaliczka - masz możliwość wpłaty zaliczki do zamówienia w wysokości 30% jego wartości. Zaliczka jest wymagana w przypadku mebli, które są produkowane pod indywidualne zamówienie Klienta. Pozostałą część kwoty zamówienia można uregulowac przelewem do dnia dostawy lub zapłacić gotówką przy odbiorze.

3. Pobranie przy odbiorze - bezpieczna forma rozliczenia dla każdego Klienta. Pobranie oferujemy dla zakupów do 1000 zł. Płatność regulowana jest w całości gotówką podczas dostawy towarów. W przypadku zakupu mebli powyżej 1000 zł lub takich, które będą produkowane pod Twoje indywidualne wytyczne, nasz sklep wyśle Ci prośbę o wpłatę zaliczki w wysokości 30% wartości zamówienia. Różnicę uregulujesz dostawcy przy odbiorze mebli.

4. Płatności online - to ekspresowe i bezpieczne przelewy z twojego rachunku bankowego lub karty kredytowej na konto sklepu MeblujemyDOM. Płatności oferowane są przez system IAI S.A. i są chronione protokołem SSL. Wystarczy, że wybierzesz z listy swój bank i dokonasz płatności elektronicznej. Po potwierdzeniu przez bank wykonania transakcji, w ciągu kilku minut będziemy mogli przystąpić do realizacji zamówienia.

5. Zakupy na raty - jeśli chcesz rozłożyć swoje płatności w czasie, oferujemy szybkie raty dostępne bez wychodzenia z domu. Proces złożenia wniosku załatwisz online, a kurier dostarczy Ci umowę bezpośrednio do domu. Więcej na temat oferowanych systemów ratalnych znajdziesz tutaj.

6. PayPal - jeżeli posiadasz konto w systemie PayPal, możesz w bezpieczny i szybki sposób dokonać płatności za zakupy. Nie musisz podawać danych karty kredytowej czy rachunku bankowego. Płatność księgowana jest natychmiast i znacząco przyspiesza realizację zamówienia.

 

W przypadku pytań lub wątpliwości związanych z oferowanymi systemami płatności, prosimy o konatkt mailowy lub telefoniczny z naszym Biurem Obsługi Klienta. Szczegóły znajdziesz w zakładce Kontakt.

Zaufane Opinie IdoSell
4.88 / 5.00 99 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-02-24
Super sprawny przebieg realizacji zamówienia łącznie z dostawą zamówionych mebli. Zarówno fotele jak i hokery najwyższej jakości za przystępną cenę.
2023-07-13
Świetnie! Hokery solidne i bardzo piękne ! Cudownie przyozdobiły wnętrze. Bardzo polecam!
pixelpixelpixelpixel