Współpraca dla architektów, hoteli i inwestorów

WSPÓŁPRACA HANDLOWA

Dla partnerów biznesowych chcących sprzedawać nasze produkty możemy przygotować indywidualną ofertę do dalszej odsprzedaży. Jeżeli jesteś deweloperem lub inwestorem i chciałbyś rozpocząć dystrybucję naszych mebli oraz dekoracji, skontaktuj się z Biurem Obsługi i poznaj warunki współpracy. Możesz otrzymać status hurtownika z przypisanym rabatem do konta. Posiadamy również ofertę w formacie XML lub CSV do integracji z zewnętrznymi systemami. Jesteśmy elastyczni pod względem wyboru preferowanego modelu współpracy przez Klienta - możemy współpracować także na zasadzie dropshippingu.

 

HOTELE, RESTAURACJE I PENSJONATY

W naszej ofercie posiadamy wiele produktów, które można kompletować w zestawy i kolekcje. Z chęcią pomożemy Ci dopasować produkty do stylu wnętrza, dobierzemy materiał, kolor drewna i ewentualne dodatki. Jeśli posiadasz indywidualny projekt lokalu, w tym mebli, zabudowy i dekoracji, jesteśmy w stanie wyprodukować towar zgodnie z indywidualnym projektem. Dzięki temu możesz kompleksowo wyposażyć wnętrze korzystając z usług jednej firmy. Współpracujemy z najlepszymi dostawcami drewna, elementów stalowych i producentami tkanin. Poproś o dedykowaną ofertę na realizację Twojej inwestycji - przygotujemy wycenę z atrakcyjnym rabatem.

 

PROJEKTANCI I ARCHITEKCI WNĘTRZ

Zapraszamy do współpracy pracownie projektowe oraz osoby zajmujące się aranżacją wnętrz. Posiadamy setki wzorów mebli do codziennego użytku, które wpisują się w aktualne trendy. Korzystaj bez ograniczeń z naszych zasobów i dziel się pomysłami z inwestorem. Dla osób współpracujących możemy przygotować wzorniki tkanin i próbki wybarwień drewna, aby praca z końcowym Klientem była wygodna i owocna. Dla architektów przygotowaliśmy system prowizyjny lub ofertę do dalszej odsprzedaży. Istnieje również możliwość przekazania plików 3D z modelami, które znajdują się w naszym sklepie. To pozwoli Ci stworzyć atrakcyjne projekty wnętrz z wykorzystaniem mebli od MeblujemyDOM. Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z Biurem Obsługi.

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z BIUREM OBSŁUGI

Zaufane Opinie IdoSell
4.87 / 5.00 93 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-02-03
Świetne meble. Wszystko zgodnie z zamówieniem.
2023-01-28
bardzo miła i fachowa obsługa, terminowa dostawa, wykończenie mebli znakomite a Pan kierowca który przywozi meble i pomaga je wyładowywać najwyższa klasa . Oceana celujaca
pixelpixelpixelpixel