Terminy realizacji

Wiemy, jak ważny dla każdego Klienta jest czas realizacji zamówienia. W naszym sklepie większość mebli dostarczamy w czasie krótszym niż 3 tygodnie. Na szybkość dostawy zakupionego towaru wpływa kilka czynników, m.in. rodzaj zamawianego asortymentu (przygotowanie mebli tapicerowanych trwa dłużej od skompletowania mebli twardych do wysyłki, dostępnych często od ręki na magazynie), wprowadzanych modyfikacji do wzorów przez Klientów czy też miejsca dostawy zamówienia.

Pamiętaj, że na czas realizacji zamówienia składają się: czas potrzebny do wyprodukowania mebli, transport na nasz magazyn oraz czas dostawy zamówienia pod wskazany w zamówieniu adres.

Czas realizacji zamówienia

Dokładamy wszelkich starań, aby zamówione meble dostarczyć do Państwa w jak najkrótszym czasie. Po złożeniu zamówienia informujemy każdego Klienta o przewidywanym terminie wysyłki towaru. Orientacyjny czas dostawy jest także wskazany w karcie każdego towaru oraz podany podczas składania zamówienia. W przypadku problemów ze skompletowaniem zamówienia lub opóźnieniami, na które nasz sklep nie ma bezpośrednio wpływu, nasi Klienci są zawsze informowani mailowo lub telefonicznie o takim stanie rzeczy. Jako rzetelny sprzedawca cenimy sobie jasny i szybki przekaz informacji.

Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej na temat transportu mebli zajrzyj tutaj lub skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta pod nr tel. +48 500 690 691.

Zaufane Opinie IdoSell
4.88 / 5.00 99 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-09-13
Bardzo dobry kontakt ze sprzedawcą, pomocny Pan kierowca. Kanapa ładna, mam nadzieję, że posłuży przez kilka lat.
2023-04-11
Wszystko w terminie, meble nieuszkodzone. Dziękuje.
pixelpixelpixelpixel